Kategorie
TOPbox - Topované firmy

Buďte první na tomto místě - topujte svoji firmu

Nápověda katalogu

Jak přidám svou firmu?
Je firemní zápis zdarma?
Jak dlouho trvá schválení?
Co mi registrace firmy do katalogu přinese?
Jak dlouho bude zápis v katalogu zveřejněný?
Musím se před přidáním firmy zaregistrovat?
Zapomněl jsem heslo, jak ho získám zpět?
Musím na své stránky umístit vaší ikonku?

Jak přidám svou firmu?

Nejprve si přečtěte Podmínky a pravidla katalogu. Přidání firmy je jednoduchý proces, který zabere 10 minut. Nejprve klikněte myší na odkaz Přidat firmu a zadejte povinné údaje. Pro úplnost zápisu je doporučujeme rovněž zadat co nejvíce nepovinných údajů a nahrát firemní logo, popř. obrázek (např. zmenšený otisk stránek). Poté vyberte vhodnou kategorii a nakonec označte souhlas s pravidly katalogu. Přidání firmy dokončíte kliknutím na tlačítko Pokračovat.

Je firemní zápis zdarma?

Ano, běžný firemní zápis je zdarma. Placené jsou až nadstandardní položky jako zobrazení firmy ve více než jedné kategorii, fotogalerie, označení Ověřená firma, topování zápisu či barevné zvýraznění. Nadstandarní volby můžete spravovat a aktivovat po přihlášení do sekce Moje firmy.
Pokud si vyberete placenou službu a neprovedete úhradu online do 48 hodin bude Váš zápis ze systému smazán.

Jak dlouho trvá schválení?

Váš zápis musí projít schválením a případnou korekturou obsahu, což zpravidla trvá 7 dní. Pokud jste se drželi platných pravidel, může být schválení dokonce urychleno. Zápisy s nadstandarními volbami budou schváleny ihned po přijetí dané platby.

Co mi registrace firmy do katalogu přinese?

Vložením firemního zápisu do katalogu v podstatě získáváte internetovou stránku zdarma. Tato stránka obsahuje vše co je potřeba, tedy název a popis činnosti firmy, adresu a kontakty včetně URL adresy na vlastní web, dále lze vložit logo a fotogalerii (např. produkty, sortiment, služby atd), mapu, poptávkový formulář, uživatelské recenze, klíčová slova. Díky těmto údajům plnohodnotně prezentujete svoji firmu na internetu. Zvyšujete tím pravděpodobnost návštěvy vašich stránek potenciálním zákazníkem. Zdarma rovněž získáváte odkaz, který vám může pomoci vylepšit si pozici ve vyhledávačích typu Seznam a Google.

Jak dlouho bude zápis v katalogu zveřejněný?

Doba, po kterou se bude váš zápis v katalogu nacházet, je standartně nastavena na 24 měsíců. Jeden týden před vypršením platnosti vám na uživatelský e-mail zašleme upozornění o expiraci. Pak stačí pouze kliknout na odkaz v těle e-mailu a zápis bude prodloužen o dalších 24 měsíců.

Musím se před přidáním firmy zaregistrovat?

Nemusíte, registrace (neboli tvorba uživatele) se provádí automaticky vyplněním povinných údajů při vkládání zápisu. Pro prohlížení katalgou, udělování hodnocení a psaní recenzí nemusíte být registrováni.

Zapomněl jsem heslo, jak ho získám zpět?

V sekci Moje firmy klikněte na odkaz Zapomenuté heslo a následně vyplňte uživatelský e-mail. Během okamžiku vám bude zasláno nové heslo. Pokud se váš email v databázi nenachází, vkládali jste firmu nepřihlášeni. Vyžádejte si nové přihlašovací údaje na kontaktu admin@katalog-firem.net.

Musím na své stránky umístit vaši ikonu?

Umístění zpětného odkazu je povinné jen v případech uvedených v bodě 4 Pravidel a podmínek katalogu. V ostatních případech je umístění zpětného odkazu jen na vašem uvážení. Pamatujte, že zpětný odkaz může pomoci oběma stranám zlepšit si pozice ve vyhledávačích.

Všechny následující zdrojové kódy jsou validní

Obrázkový odkaz

Náhled: Katalog firem

Zkopírujte tento zdrojový kód do vašich stránek:

 

 

Textový odkaz

Náhled: Katalog-firem.net

Zkopírujte tento zdrojový kód do vašich stránek:Náš TIP

  • Dálniční známka 2024 Odkaz na oficiální státní e-shop!
  • Půjčovna vysoušečů, odvlhčování objektů, vysoušení vytopených objektů po celé střední Evropě.

Top odkazy